Fotograf ślubny Zakopane – a dlaczego nie ?

Dla fotografa przygoda z aparatem zaczyna się w różnym momencie życia. Moje pierwsze kroki jako fotograf postawiłem rozpoczynając studia. Praca a w zasadzie przyjemność jaka jest dla mnie fotografowanie zajmuję sporą część mojego życia. Dlaczego fotografia ślubna ?? Bo każdy ślub to kolejne wyzwanie aby pokazać prawdziwe emocje, które towarzyszą w tym wyjątkowym dla Pary Młodej dniu.

Stres związany z przygotowaniami , łzy wzruszenia podczas błogosławieństwa i radość podczas zabawy weselnej – właśnie te emocje chcę zatrzymać na kadrach moich zdjęć.
Moje zdjęcia opowiadają Waszą historię. Chcę pokazać ten dzień tak aby powrót do niego za kilka lat był wyjątkowy i wywoływał łzy wzruszenia. Każdy dzień jest inny – ja chcę pokazać Wasz wyjątkowy dzień na moich fotografiach.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i głowie pełnej pomysłów mogę sprostać wymaganiom stawianych przez moich Klientów. Mogę Państwu zapewnić, że decydując się
na współpracę ze mną dokonujecie słusznego wyboru i otrzymacie zdjęcia na najwyższym poziomieReporterskie doświadczenie pozwala mi na swobodę pracy
– gdyż jestem gotów do pracy na przysłowiowych „wysokich obrotach”. Posiadam wymagane zezwolenie wydane przez Kurię Krakowską do fotografowania podczas celebracji liturgicznych.

Tak naprawdę napisać można wiele… lecz najlepszym wyznacznikiem pracy każdego fotografa są jego zdjęcia do obejrzenia. których gorąco zachęcam.

Pracuję na terenie Zakopane, Nowy Targ, Podhale i okolice:

Czarny Dunajec, Ludźmierz, Biały Dunajec, Szaflary, Białka Tatrzańska, Bukowina Tatrzańska, Poronin, Podczerwone, Chochołów, Witów, Koniówka i inne.